+

Kamienice Mood Works

Project Details

Projektowanie architektoniczne to proces tworzenia idealnej formy – takiej, która jest najlepsza dla danej przestrzeni i danego użytkownika. Tak pracujemy w Mood Works, autorskim studio architektonicznym Doroty Kuć i Kariny Snuszki.

Tworzymy projekty wnętrz prywatnych i publicznych, przede wszystkim tych związanych z modą. Łączymy w nich twardą wiedzę o architekturze ze znajomością świata sztuki,  tendencji społecznych i trendów, a także nowinek ze świata designu i wystawiennictwa. Nasze realizacje to znacznie więcej niż wnętrza – to przestrzenne historie, w których można dobrze i pięknie zamieszkać, poczuć się jak w domu, zainspirować.

Ten wyjątkowy styl pracy jest doceniany za granicą i w Polsce. Projekty Mood Works regularnie publikowane są w zagranicznej prasie, przede wszystkim w Chinach, Hongkongu, Tajwanie. W 2015 roku nasza realizacja została wyróżniona prestiżową międzynarodową nagrodą A’design Bronze Award.

Nasze studio działa od 2005 roku.

Myślenie o przestrzeni jako o miejscu, które opowiada historie sprawiło, że Mood Works rozrosło się o miejsca z autorską selekcją pięknych przedmiotów i mebli. Znajdziecie je w Mood Boutique na  ul. Wspólnej 75 w Warszawie, showroomie oferującym produkty marki Catellani & Smith.

  • Lokalizacja: Warszawa, Wilanów
  • Developer: Moods Works
  • Strona internetowa: www.moodworks.pl

GO TO WEBSITE